ایلان ماسک برای مقابله با استرس تا ۵ صبح بازی می‌کند!

اگر شما هم فکر می‌کنید افراد موفق همیشه زود می‌خوابند و در برنامه‌های آن‌ها خبری از بازی کردن نیست سخت در اشتباهید! ایلان ماسک، یکی از موفق‌ترین انسان‌های جهان تا ساعت ۵ صبح الدن رینگ بازی می‌کند!

ایلان ماسک راه حلی جالب برای مقابله با استرس دارد و این راه، چیزی جز بازی کردن شدید آن هم تا ساعت ۵ صبح نیست.

در این مطلب می‌خوانید

  • روزنامه وال استریت بخشی از زندگی‌نامه ایلان ماسک را که توسط والتر آیزاکسون نوشته شده بود، برای مخاطبانش منتشر کرد.
  • این مورد از اخبار ایلان ماسک برای زمانی است که ایلان ماسک تصمیم گرفت توییتر را بخرد و به دلیل استرسی که داشت تا ساعت ۵:۳۰ صبح الدن رینگ بازی کرد.
  • این ماجرا درست پس از این بود که نامزد ماسک به جای اینکه با خانواده‌ ماسک ملاقاتی داشته باشد ماسک را در هتل تنها گذاشت، زیرا او شدیدا بخاطر تصمیمش استرس داشت.

آن طور که اطلاعات منتشر شده توسط وال استریت جورنال نشان می‌دهد، سال گذشته زمانی که ایلان ماسک تصمیم به خرید توییتر گرفت، آن شب پر از استرس را تنها با بازی‌های ویدئویی پشت سر گذاشت! به نظر می‌رسد که این بازی‌ها از اضطراب او می‌کاهند و به تصمیم‌گیری بهتر او کمک می‌کنند. این ماجرا را گریمز که نوازنده‌ای معروف و در واقع نامزد ایلان است برای والتر آیزاکسون بازگو کرد. والتر نویسنده زندگینامه ماسک، ثروتمندترین فرد جهان است و بخشی از این زندگی‌نامه در روزنامه وال استریت منتشر شد.

تردید، استرس و الدن رینگ!

در آوریل سال گذشته ایلان ماسک مردد بود که پیشنهاد خرید توییتر را بدهد یا نه؛ به همین دلیل تصمیم گرفت که به ونکوور برود تا نامزدش گریمز را ببیند و پسرش X Æ A-Xii را به خانواده‌اش نشان دهد تا پس از آن بتواند با ذهنی آرام و متمرکز تصمیم درست را بگیرد. متاسفانه وقتی گریمز ایلان ماسک را در وضعیت مضطربی دید، او را در هتل تنها رها کرد

Elon Musk Valorant Titel 780x438 1 - ایلان ماسک برای مقابله با استرس تا ۵ صبح بازی می‌کند!
نگاه ایلان ماسک به دنیای بازی‌ها مانند بسیاری از گیمرهاست؛ ویدیوگیم به مثابه تراپی!

طبق گزارشات WSJ، ایلان ماسک ثروتمندترین فرد جهان همان شب تصمیم قطعی خود را گرفت و طی پیامی به رئیس هیات مدیره توییتر نوشت که قصد خرید این رسانه محبوب اجتماعی را دارد. سپس، به خاطر استرسی که ناشی از این تصمیم بزرگ بود تا صبح با لپ تاپی که به هتل آورده بود به بازی الدن رینگ پرداخت.

در ادامه گفت و گو گرایمز به والتر آیزاکسون گفت: ایلان تمام آن شب را بیدار ماند و به خاطر استرس تا ساعت ۵:۳۰ صبح بازی کرد!

بازی محبوب ایلان ماسک که مانند تراپیست استرس را از او دور کرد، الدن رینگ نام دارد. می‌شود گفت این بازی فانتزی، به سخت بودنش در سیستم رزمی معروف است. داستان این بازی توسط نویسنده فیلم محبوب بازی تاج و تخت، جورج آر آر مارتین نوشته شده است.

آیزاکسون افزود: ایلان ماسک تقریبا بیشتر وقت خود را در یک منطقه از بازی که کیلید “Caelid” نام دارد، سپری کرده است؛ منطقه‌ای که شامل آسمانی ارغوانی و زمینی متروکه است. ایلان ماسک درست چند لحظه پس از اتمام بازی، در توییتی نوشت : “من پیشنهاد خرید توییتر را دادم.”

ایلان ماسک یک پرو گیمر است!

elon musk bioshock - ایلان ماسک برای مقابله با استرس تا ۵ صبح بازی می‌کند!
برعکس بسیاری از شخصیت‌های شناخته شده که به بازی‌های مین‌استریم علاقه دارند، ایلان ماسک سراغ بازی‌هایی مانند الدن رینگ و بایوشاک می‌رود

تقریبا یک ماه پس از اتفاقاتی که در ونکوور افتاد، ایلان ماسک عکسی از کارکتر بازی خود در الدن رینگ را در توییتر منتشر کرد. سطح او در بازی ۱۲۱ بود و توجه کاربران و گیمران را به خود جلب کرد؛ البته تعداد محدودی از کاربران از تجهیزات او در بازی که شامل دو سپر بود، انتقاد کردند.

نکته جالب ماجرا اینجاست که ماسک با وجود اینکه اداره چند شرکت بزرگ را به عهده دارد، اما بخشی از وقت خود را به بازی کردن اختصاص داده است. والتر همچنین گفت که شیوون زیلیس مدیر اجرایی Neuralink که مادر دوقلوهای ماسک است، متوجه شده بود که ایلان ماسک اعتیاد شدیدی به بازی‌های ویدئویی دارد و نمی‌تواند اعتیادش به این بازی‌ها را کمتر کند.

در نهایت اگر فردی به بازی کردن بیش از حد شما انتقاد کرد، می‌توانید از زندگی‌نامه ایلان ماسک که یکی از موفق‌ترین افراد جهان است برای پاسخ به او استفاده کنید!

منبع : خرید vpn در iransafe.net

خرید فیلترشکن | خرید وی پی ان | خرید vpn | خرید speed vpn

خرید hivpn | خرید ۲۰speed | خرید cisco vpn |

خرید vpn آیفون | خرید vpn اندروید

پست مرتبط
elon musk and twitter 2 1 - رفتار ایلان ماسک با توییتر، کارمندان این شرکت را فراری داده است
رفتار ایلان ماسک با توییتر، کارمندان این شرکت را فراری داده است

به نظر می‌رسد رفتار ایلان ماسک با توییتر و حواشی خرید این شرکت توسط او باعث شده تعداد زیادی از کارمندان توییتر از شغل خود کناره‌گیری کنند. بر اساس گزارش‌های منتشر شده از منابع داخلی Twitter، کارمندان این شرکت از کشمکش حقوقی مداوم بین ایلان ماسک و توییتر خسته شده‌اند. گزارش‌هایی وجود دارد که بیان می‌کنند […]

ادامه مطلب
elon musk twitter 1 - ایلان ماسک فقط به این شرط توییتر را می‌خرد!
ایلان ماسک فقط به این شرط توییتر را می‌خرد!

ماجرای دعوای حقوقی ایلان ماسک و توییتر همچنان ادامه دارد؛ اما اکنون گفته می‌شود ماسک فقط به یک شرط Twitter را می‌خرد! مهم نیست که شما ثروتمندترین مرد روی زمین هستید! چیزهایی وجود دارد که نمی‌توانید از عهده آنها بربیایید. این موضوع برای ایلان ماسک در مورد توییتر صدق می‌کند. حتما می‌دانید که او قصد داشت توییتر […]

ادامه مطلب
B13E6256 4922 4158 8808 C82CF73B249B - توییتر بالاخره در مقابل ایلان ماسک کوتاه آمد
توییتر بالاخره در مقابل ایلان ماسک کوتاه آمد

به نظر می‌آید تهدیدهای ایلان ماسک جواب داده و توییتر بالاخره با جدیدترین درخواست این میلیاردر آمریکایی موافقت کرده است. مسئولان توییتر قصد دارند در جریان این هفته با درخواست ایلان ماسک مبنی بر ارائه داده‌های بیشتر در مورد کاربران این شبکه موافقت کنند. بر اساس گزارش واشنگتن پست، این شرکت قصد دارد به میلیاردر […]

ادامه مطلب