• آموزش PPTP و L2TP در آندروید | IranSafe VPN|خرید vpn|خرید فیلترشکن| خرید وی پی ان| خرید سیسکو

  آموزش PPTP و L2TP در آندروید

  از محبوب ترین سرویس های VPN برای کاربران موبایل سرویس فیلترشکن PPTP و L2TP می باشند زیرا حتی افراد مبتدی نیز بدون داشتن دانش اولیه از موبایل می توانند با مشاهده چندد عکسی آموزشی و بدون نصب نرم افزار خاص و تنظیم آن ، اقدام به تنظیم سرویس های PPTP و L2TP شوند. فیلترشکن L2TP یک سرویس رمزگذاری شده می باشد که در مقایسه با سرویسس PPTPP که از رمزگذاری خاصی استفاده نمی کند امنیت بالاتری دارد و همچنین در بعضی از مواقعع سرویس L2TP سرعت بالاتری دارد و پیشنهاد ما بعد از خرید vpn تست هر دوی این سرویس هاا می باشد. کاربران اسمارت فون ها بیشتر تمایل دارند بدون نصب نرم افزاری خاص بر روی گوشیی خود از فیلترشکن استفاده کنند و این امر دلایل مختلفی دارد که به صورت مختصر به ۳ دلیل در اینجا بسنده می کنیم :

  • مبتدی بودن شخص و عدم توانای در نصب و تنظیم نرم افزار فیلترشکن
  • ترس از جاسوسی بودن نرم افزار و انتشار مطالب شخصی موجود در اسمارت فون
  • تداخل کارایی نرم افزار vpn با دیگر نرم افزار های نصب شده بر روی گوشی همراه

  در ادامه آموزش نصب PPTP و L2TP در اندروید را برای شما توضیح خواهیم داد. در هر صورت سرویس های PPTP و L2TPP ، فیلترشکن های محبوبی هستن که در بعضی از کشور ها دچار محدودیت می شوند و چاره ای به استفاده از نرم افزار های فیلترشکن نیست اما در شرایط عادی بی شک محبوب ترین تانل انتفال اطلاعات امن در بین استفاده کنندگان عادی و حرفه ای اسمارت فون ها می باشند.

  آموزش راه اندازی PPTP در آندروید

  برای تنظیم فیلترشکن PPTP ابتدا وارد Setting شده و بر روی قسمت More ضربه می زنیم

  آدرس سرور بعد از خرید به شما نمایش داده میشود

  mob.irdsn.ir

  secret / ipsec : 123

  خرید vpn

  خرید vpn

  سپس وارد قسمت ” VPN ” شوید

  خرید vpn

  خرید vpn

  در مرحله سوم Add VPN Netwrok رو بزنید و یا بر روی علامت + بالا ضربه بزنید

  خرید vpn

  خرید vpn

  در مرحله چهارم سروری که هنگام خرید vpn تحویل شما داده شده است را در قسمت مشخص شده وارد کنید و دقت کنید که تیک PPP Encryption غیرفعال باشد و بعد از وارد کردن اطلاعات طبقق عکس Savee را بزنید.

  خرید vpn

  خرید vpn

  حال کانکشن شما جهت اتصال به فیلترشکن PPTP ساخته شده دوباره مانند مرحله اول و دوم به Setting رفته و به قسمت More برید و وارد قسمت VPN شوید

  خرید vpn

  آموزش PPTP و L2TP در آندروید

  آموزش PPTP و L2TP در آندروید

  در صورتی که قصد تغییر آدرس سرور را دارید ، چند ثانیه دست خود را بر روی کانکشن ساخته شده نگه داشته و گزینه ویرایش شبکه یا Edit Network را بزنید و بعد از تغییر دوباره Save کنید.

  در این مرحله کانکشنی که به نام Pinar VPN – PPTP را انتخاب کنید.

  بعد از ضربه زدن بر روی iransafe vpn – PPTP طبق عکس زیر یوزرنیم و پسورد خریداری شده از سایت رو وارد کنید و تیک Save Account Information رو بزنید

  an-pptp-8

  در نهایت طبق عکس زیر مشاهده می کنید که با موفقیت متصل شدید.

   

  آموزش L2TP در آندروید

  در صورتی که به در دلیلی با سرویس PPTP به مشکلی بر خوردید و یا محدودیت هایی روی پورت این سرویس اعمال شد ، می توانید از L2TP استفاده کنید. برای تنظیم سرویس L2TP همانند PPTP وارد Setting شده سپس به قسمت More و بعد به قسمت VPN رفته و جهت ساخت کانکشن جدید Add More Network و یا علامت + بالا رو میزنید و طبق عکس زیر کانکشن خود را تنظیم می کنید.

  l2tp

  تمامی مراحل فعال سازی همیشگی VPN همانند PPTP می باشد. در صورتی که با مشکلی رو به رو شدید ، حتماً آن را با قسمت پشتیبانی در میان بگذارید ، خوشحال می شویم تا مشکل شما را حل کنید.